Usługi

Największe kompetencje mamy w tworzeniu serwisów www i rozbudowanych aplikacji internetowych. Oferujemy również wsparcie w dalszym rozwoju, utrzymaniu i promocji realizowanych projektów.

Konsulting

Przeprowadzamy audyty serwisów internetowych i kampanii
e-marketingowych, tworzymy strategie działania w nowych mediach, realizujemy badania użyteczności stron internetowych. 

Serwisy internetowe

Tworzymy serwisy korporacyjne, produktowe, transakcyjne, społecznościowe, informacyjne, konkursowe czy specjalne. Od małych minisite'ów do rozbudowanych portali. 

Systemy e-commerce

Projektujemy i wdrażamy systemy sprzedaży internetowej, zarówno dla klientów indywidualnych (sklepy internetowe), jak i biznesowych (systemy transakcyjne b2b).

Systemy intranetowe
i ekstranetowe

Pomagamy obniżać koszty i usprawniać komunikację wewnętrzną z pracownikami i zewnętrzną z partnerami firmy, tworząc rozwiązania intra- i ekstranetowe.

Systemy i aplikacje dedykowane

Projektujemy i zapewniamy kompleksową realizację unikalnych systemów i aplikacji dostosowanych do konkretnych potrzeb Klienta.

Kampanie
e-marketingowe

Planujemy i realizujemy kampanie e-marketingowe, od wstępnej koncepcji, przez projektowanie graficzne, rekomendację mediów, aż po badania skuteczności i optymalizację kampanii.

Marketing w
wyszukiwarkach

Prowadzimy działania marketingowe w wyszukiwarkach, zarówno pozycjonowanie (SEO), jak i kampanie linków sponsorowanych (SEM).

zarz. infrastrukturą
i hosting

Świadczymy usługi hostingowe, w tym m.in. administrację serwerami, zarówno wirtualnymi jak i fizycznymi, zabezpieczenia serwerów czy przygotowanie rozwiązań "pod klucz".

Chcesz otrzymać bezpłatną wycenę Twojego projektu?Skontaktuj się z nami »

© 2018 Codivate tel. 22 122 02 64 Zapytania ofertowe: [email protected]